Gminna Liga Piłki Nożnej Gminy Rogoźno
W poniedziałek 15 sierpnia rozpoczęły się rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2011/2012. Gospodarzami I kolejki były boiska w Karolewie i Tarnowie.
Pierwsza kolejak zakończyła się wynikami:
BOISKO KAROLEWO
3:1 GOŚCIEJEWO – PRUŚCE
3:1 OWIECZKI – GARBATKA
3:3 KAZIOPOLE – STUDZIENIEC
0:5 KAROLEWO – SIERNIKI
BOISKO TARNOWO
4:1 RUDA – BOGUNIEWO
2:4 JARACZ – PARKOWO
8:0 ARSENAL – BUDZISZEWKO
Kolejne rozgrywki odbywać się będą zgodnie z terminarzem:
II KOLEJKA - 21.08.2011R.
BOISKO BOGUNIEWO
PRUŚCE – PARKOWO
STUDZIENIEC – RUDA
GARBATKA – KAZIOPOLE
BOGUNIEWO – JARACZ
BOISKO BUDZISZEWKO
SIERNIKI – ARSENAL
GOŚCIEJEWO – KAROLEWO
BUDZISZEWKO – OWIECZKI
III KOLEJKA - 28.08.2011R.
BOISKO OWIECZKI
9.00 ARSENAL – GOŚCIEJEWO
10.30 KAROLEWO – PRUŚCE
12.00 RUDA – GARBATKA
13.30 OWIECZKI – SIĘRNIKI
BOISKO KAZIOPOLE
9.00 JARACZ – STUDZIENIEC
10.30 PARKOWO – BOGUNIEWO
12.00 KAZIOPOLE – BUDZISZEWKO
IV KOLEJKA - 04.09.2011R.
BOISKO GOŚCIEJEWO
9.00 GARBATKA – JARACZ
10.30 SIERNIKI – KAZIOPOLE
12.00 KAROLEWO – ARSENAL
13.30 GOŚCIEJEWO – OWIECZKI
BOISKO RUDA
9.00 PRUŚCE – BOGUNIEWO
10.30 STUDZIENIEC – PARKOWO
12.00 RUDA – BUDZISZEWKO
V KOLEJKA - 11.09.2011R.
BOISKO PARKOWO
9.00 RUDA – SIERNIKI
10.30 OWIECZKI – KAROLEWO
12.00 ARSENAL – PRUŚCE
13.30 PARKOWO – GARBATKA
BOISKO BOGUNIEWO
9.00 KAZIOPOLE – GOŚCIEJEWO
10.30 JARACZ – BUDZISZEWKO
12.00 BOGUNIEWO – STUDZIENIEC
VI KOLEJKA - 18.09.2011R.
BOISKO PRUŚCE
9.00 ARSENAL – OWIECZKI
10.30 BUDZISZEWKO – PARKOWO
12.00 GOŚCIEJEWO – RUDA
13.30 PRUŚCE – STUDZIENIEC
BOISKO SIERNIKI
9.00 KAROLEWO – KAZIOPOLE
10.30 GARBATKA – BOGUNIEWO
12.00 SIERNIKI – JARACZ
VII KOLEJKA - 25.09.2011R.
BOISKO KAROLEWO
9.00 OWIECZKI – PRUŚCE
10.30 STUDZIENIEC – GARBATKA
12.00 PARKOWO – SIERNIKI
13.30 KAROLEWO – RUDA
BOISKO TARNOWO
9.00 BOGUNIEWO – BUDZISZEWKO
10.30 JARACZ – GOŚCIEJEWO
12.00 ARSENAL – KAZIOPOLE
VIII KOLEJKA - 02.10.2011R.
BOISKO PRUŚCE
9.00 ARSENAL – RUDA
10.30 OWIECZKI – KAZIOPOLE
12.00 BUDZISZEWKO – STUDZIENIEC
13.30 PRUŚCE – GARBATKA
BOISKO SIERNIKI
9.00 GOŚCIEJEWO – PARKOWO
10.30 KAROLEWO – JARACZ
12.00 SIERNIKI – BOGUNIEWO
IX KOLEJKA - 09.10.2011R.
BOISKO GOŚCIEJEWO
9.00 STUDZIENIEC – SIERNIKI
10.30 PARKOWO – KAROLEWO
12.00 KAZIOPOLE – PRUŚCE
13.30 GOŚCIEJEWO – BOGUNIEWO
BOISKO RUDA
9.00 JARACZ – ARSENAL
10.30 GARBATKA – BUDZISZEWKO
12.00 RUDA – OWIECZKI
X KOLEJKA - 16.10.2011R.
BOISKO OWIECZKI
9.00 KAROLEWO – BOGUNIEWO
10.30 GOŚCIEJEWO – STUDZIENIEC
12.00 PRUŚCE – BUDZISZEWKO
13.30 OWIECZKI – JARACZ
BOISKO KAZIOPOLE
9.00 ARSENAL – PARKOWO
10.30 SIERNIKI – GARBATKA
12.00 KAZIOPOLE – RUDA
XI KOLEJKA - 23.10.2011R.
BOISKO BOGUNIEWO
9.00 STUDZIENIEC – KAROLEWO
10.30 GARBATKA – GOŚCIEJEWO
12.00 RUDA – PRUŚCE
13.30 BOGUNIEWO – ARSENAL
BOISKO BUDZISZEWKO
9.00 JARACZ – KAZIOPOLE
10.30 PARKOWO – OWIECZKI
12.00 BUDZISZEWKO – SIERNIKI
XII KOLEJKA - 30.10.2011R.
BOISKO PARKOWO
9.00 PRUŚCE – SIERNIKI
10.30 OWIECZKI – BOGUNIEWO
12.00 RUDA – JARACZ
13.30 PARKOWO – KAZIOPOLE
BOISKO KAROLEWO
9.00 GOŚCIEJEWO – BUDZISZEWKO
10.30 ARSENAL – STUDZIENIEC
12.00 KAROLEWO – GARBATKA
XIII KOLEJKA - 06.11.2011R.
BOISKO GOŚCIEJEWO
9.00 BUDZISZEWKO – KAROLEWO
10.30 BOGUNIEWO – KAZIOPOLE
12.00 PARKOWO – RUDA
13.30 GOŚCIEJEWO – SIERNIKI
BOISKO TARNOWO
9.00 STUDZIENIEC – OWIECZKI
10.30 JARACZ – PRUŚCE
12.00 ARSENAL - GARBATKA
Tabela, aktualny terminarz oraz regulamin rozgrywek dostępny jest na stronie UM Rogoźno
red. e-oborniki