Przejdź do głównej treści

Skorpiony lepsze od Champion Rokietnica

| Łukasz | Piłka nożna
fot. RKS Skorpion Bogdanowo

RKS Skorpion Bogdanowo pokonał Champion Rokietnica.

Bogdanowski zespół przygotowuje się do startu rundy wiosennej pod okiem trenera Adriana Szymota. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu. W niedzielę, tj. 9 lutego, RKS zagrał mecz towarzyski. Rywalem był zespół Champion Rokietnica. Spotkanie zakończyło się wygraną Skorpiona 5:3 (5:1).

Klub szuka cały czas nowych zawodników. Skorpiony zapraszają chętnych na treningi we wtorki, czwartki i niedzielę. Kontakt: 669 081 688.

Klub Sportowy Huragan Gościejewo odbył pierwszy trening.
Kibice piłkarscy mogą liczyć na dużą dawkę emocji. W grupie 2 wielkopolskiej A-klasy zagrają 3 zespoły z powiatu obornickiego.
Lech Poznań zdobył dziewiąte w historii klubu mistrzostwo Polski. Jest to osiągnięcie, które cieszy całą Wielkopolskę. Piłkarze oraz działacze klubu pragną podziękować kibicom z całego regionu i rozpoczyna się objazd wielkopolskich powiatów z trofeum.
RKS Skorpion Bogdanowo rozegrał w niedzielę pierwszy mecz kontrolny. Rywalem był LKS Kicin.
Wojtek Dombrowicz był najskuteczniejszym zawodnikiem tegorocznej edycji ENEA Lech CUP. Wychowanek Akademii Piłkarskiej Oborniki zdobył 9 bramek.
Zdobyli jesienią 20 punktów, co dało im trzecie miejsce. Mowa o trampkarzach Lech Poznań Football Academy z Rogoźna.
Drużyna Lech Poznań Football Academy z Rogoźna wygrała turniej eliminacyjny w Gołańczy. Zespołem opiekuje się trener Jacek Węzik.