Akademia Piłkarska Reissa z Obornik na turnieju Reiss Cup 2014!

Oborniki

W weekend,  29 - 30. Listopada oraz 14 grudnia br. odbyła się kolejna edycja turnieju Reiss Cup. Tym razem, ponad 1000 zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowało w Dopiewie, Szamotułach  oraz  poznańskiej Arenie. W rozgrywkach wzięli także udział młodzi piłkarze z Obornik.

Turniej prowadzony był w kilku turach. Reprezentacje Akademii Piłkarskiej Reissa z Obornik złożone z zawodników z roczników 2002 – 2011 dzielnie walczyły o zwycięskie puchary.

- Turnieje takie jak Reiss Cup to dla naszej drużyny prawdziwa lekcja futbolu. Dla niektórych zawodników był to pierwszy turniej w życiu i występ przed tak dużą publicznością. Dla pozostałych to już kolejne rozgrywki i dobry krok w stronę piłkarskiej kariery. Jestem dumny z moich zawodników. Udowodnili, że to nie wynik jest najważniejszy, ale wspaniałe piłkarskie emocje, zespołowość, zasady gry fair play oraz dobra zabawa w gronie rówieśników – podsumowuje koordynator i trener Akademii, Rafał Ratajski.

- Dziękuję wszystkim za gorący doping na trybunach i tak liczne przybycie. Atmosfera była jak na prawdziwym piłkarskim stadionie!  Należy podkreślić, że turniej to przede wszystkim doskonała okazja dla zawodników do sprawdzenia własnych umiejętności piłkarskich, zapoznania się z zasadami obowiązującymi na boisku oraz nauki gry zespołowej i zdrowej rywalizacji. To także duża dawka sportowych emocji dla całych rodzin – podsumował Prezes Zarządu Akademii, Piotr Matecki.

Punktem kulminacyjnym zawodów było wręczenie wszystkim piłkarzom medali oraz mikołajowych upominków, a zwycięzcom Pucharu Piotra Reissa.  

Turniej Reiss Cup miał także wymiar charytatywny. W trakcie trwania rozgrywek prowadzona była sprzedaż cegiełek oraz kalendarzy, z których dochód zostanie przekazany na leczenie najmłodszych. W tym roku zebrane fundusze zostaną przekazane chorej Wiktorii.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież