Remo i Underground nadal liderami w HLPN

Ziomki Bogdanowo

W niedzielę 7. grudnia rozegrano kolejne spotkania Halowej Ligi Piłki Nożnej. Kilka spotkań dostarczyło wielu emocji.

W Ekstralidze Remo Słoneczny Patrol pokonało DPM 4:2 i pozostało liderem. Nie odstępuje go na krok drugi beniaminek. Hakuna pokonała w ważnym meczu Askon. Ten rozegrał w niedzielę aż 2 spotkania. W tym drugim odniósł cenne zwycięstwo z Agro i z 10 punktami znajduje się na 3. miejscu.

W I lidze niespodziewanie lider tabeli, czyli Underground, przegrał z OKS. Wyprzedzić mógł go Monar, ale przegrał z Cottą.

Poniżej komplet wyników  VIII kolejka:

9.30 Underground - OKS               2:4
10.05 Meduza - Błysk                    0:2
10.40 Niezniszczalni - OKS            3:2
11.15 CO Bogdanowo - Gorzka    5:6
11.50 Cotta - Monar                      9:5
12.25 Hakuna - Askon                   2:0
13.00 DPM – Sł. Patrol                  2:4
13.35 Browary – Ziomki                 1:3
14.05 Agro - Askon                       2:3

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież