Sparta przegrała z w Szczecinie

16 kwietnia szczecińskie szczypiornistki zatrzymały rewelacyjnie spisującą się w rundzie play off Spartę Oborniki . Piłkarki Pogoni już przed meczem zapowiadały walkę od pierwszej do ostatniej minuty. I tak faktycznie było; szczecinianki wspomagane przez żywiołowych kibiców od początku zaatakowały bardzo mocno , szybko uzyskując przewagę  4:1 , 10:2 , którą systematycznie powiększały. Tymczasem oborniczanki,  przerażone bojowym zachowaniem kibiców , poruszały się jak "zagubione" i praktycznie były cieniem zespołu , jaki widzieliśmy jeszcze tydzień temu w Słupsku. Jakie czynniki zadecydowały o słabszej grze spartanek ? czy faktycznie wystraszyły się szczecińskich kibiców, czy dało o sobie znać przemęczenie sezonem ?!

 

Pogoń Szczecin wygrywając ten mecz zapewniła sobie awans do superligi, zaś Sparta, po zwycięstwie Słupii w Gdańsku, spadła na trzecie miejsce w tabeli i chcąc walczyć jeszcze w barażach, musi wygrać ostatnie spotkanie z Gdańskiem oraz liczyć na przegraną Słupii z Pogonią Szczecin. Rozstrzygnięcia zapadną za dwa tygodnie.

Sparta:Ewa Wozińska, Dominika Walkowiak 3, Urszula Filoda 7, Magdalena Borkowska 3,  Justyna Cieśla 6, Karolina Szczęsna, Joanna Gładecka 1, Natalia Kosmowska, Adrianna Celka 2, Edyta Kowalewska.

źródło OCS Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież