Wicherki walczą dziś o 3 miejsce

| KS AUTO Wicherek | Piłka nożna

Dzisiaj odbędzie się przedostatnia kolejka II ligi Futsalu. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach i świątecznej przerwie Auto Wicherek wraca na obornicki parkiet, by zmierzyć się z liderem rozgrywek - TAF'em Euro-Drób Toruń.

Obie drużyny w tym sezonie mierzyły się już trzykrotnie i ze wszystkich potyczek zwycięsko wychodzili torunianie. W potyczce na obornickiej ziemi padł wynik 3:5, który rozpoczął fatalną serię ligowych porażek obornickiej drużyny.

Ostatni, zremisowany ligowy mecz w Gdańsku wlał w serca kibiców nadzieję, że zła passa minęła i póki co, istnieją jeszcze szanse na zajęcie trzeciego miejsca w lidze. Czy wykonanie tak ambitnego planu się powiedzie?

K.S. Auto Wicherek Oborniki vs. TAF Euro-Drób Toruń

miejsce: hala OCS, ul. Obrzycka 88, Oborniki

data: 07 kwietnia 2013 (niedziela)

początek spotkania: godz. 15:00

kontuzje: Tomasz Kustoń, Marek Majchrzak

występ niepewny: Kamil Ciesielski

Skorpiony Bogdanowo pokonały KS Dębiec. To drugie zwycięstwo tej drużyny z rzędu!
Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...
Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.
 Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podejmie decyzje o losie rozgrywek w sezonie 2019/2020 do 11 maja.