Sparta Oborniki - Start II Elbląg 36:30 (17:14)

| OCS Oborniki | Piłka nożna

OCS ObornikiPierwszy tegoroczny mecz mistrzowski dla zespołu obornickiego wypadł bardzo udanie . Zawodniczki   trenera Tomasz Konitza posiadały przewagę niemal przez pełne 60 minut. W pierwszej połowie prowadziły już 17:11 w 27 min. Gra nieco się wyrównała po przerwie , ale trwało to tylko 10 minut . Później , to już zdecydowana dominacja dająca prowadzenie nawet 9 bramkami (31:22).

Najwięcej bramek dla Sparty zdobyła Justyna Cieśla . Ostatecznie Sparta Oborniki pokonała Start Elbląg 36:30. Tym samym umocniła się na trzecim miejscu w tabeli. Za tydzień czeka spartanki trudna walka z Pogonią Szczecin . Jest szansa przesunięcia się na pozycję wicelidera .Oczywiście w przypadku wygranej .

Sparta: Ewa Wozińska , Joanna Olenderek , Dominika Walkowiak 5, Urszula Filoda 4, Sandra Niedzielska 3 , Magdalena Borkowska 2 ,  Justyna Cieśla 10 , Joanna Gładecka 6,  Adrianna Celka 4, Edyta Kowalewska 2 , Magda Białyńska , Natalia Kosmowska , Karolina Szczęsna ,  Dominika Rakoczy.

źródło: OCS Oborniki

Skorpiony Bogdanowo pokonały KS Dębiec. To drugie zwycięstwo tej drużyny z rzędu!
Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...
Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.
 Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podejmie decyzje o losie rozgrywek w sezonie 2019/2020 do 11 maja.