Kryzys finansowy także w futsalu?

Niepokojące informacje napłynęły niedawno z obozu rywala. Według nieoficjalnych pogłosek drużyna Red Devils II Chojnice ma wycofać się z rozgrywek II ligi Futsalu. Klub nie wydał jeszcze w tej sprawie oficjalnego komunikatu i nie wiadomo, w jaki sposób to wydarzenie miało by wpłynąć na obecny układ tabeli naszej ligi.

Pewne natomiast jest to, że w najbliższy weekend Auto Wicherek Oborniki nie pojedzie do Chojnic. Z powodu problemów kadrowych drużyna Czerwonych Diabłów nie będzie w stanie rozegrać spotkania w ustalonym terminie. O dalszej sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Z rozgrywek w Halowym Pucharze Polski wycofała się również drużyna Cuprum Polkowice, z którą K.S. Auto Wicherek Oborniki miał spotkać się w 1/16 tych rozgrywek. W owej sprawie także nie wydano oficjalnego komunikatu, ani ze strony klubu, ani z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wychodzi na to, że w nadchodzący weekend obornicka drużyna nie rozegra żadnego meczu. Jak potoczą się dalsze losy rozgrywek o Halowy Puchar Polski okaże się już niebawem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież