Puchar Polski w futsalu w Obornikach

| Łukasz | Piłka nożna

Dziś 04.11.2012r. na hali OCS przy ul. Obrzyckiej odbędzie się Halowy Puchar Polski. Gospodarzem imprezy jest KS Auto Wicherek Oborniki.

Turniej jest rundą wstępną Pucharu Polski. W Obornikach rozgrywać będą mecze drużyny z grupy C. Rozpoczęcie przewidziane jest na 09:00, a pierwszy mecz ma rozpocząć się o 09:30. Każde spotkanie ma trwać 2 x 12 minut efektywnego czasu gry. Oto pełen harmonogram spotkań:

09:30 Auto Wicherek Oborniki - SMS Mosina

10:15 OranjeSport.pl Poznań - FC Aquila Szczecin

11:20 Auto Wicherek Oborniki - OranjeSport.pl Poznań

12:05 SMS Mosina - FC Aquila Szczecin

13:10 Auto Wicherek - FC Aquila Szczecin

13:55 SMS Mosina - OranjeSport.pl Poznań

Skorpiony Bogdanowo pokonały KS Dębiec. To drugie zwycięstwo tej drużyny z rzędu!
Przerwa zimowa powoli dobiega końca, a polskie kluby wybrały się na obozy przygotowawcze, aby szlifować formę przed wznowieniem rozgrywek. Po pierwszej części sezonu liderem tabeli jest Śląsk Wrocław, a za jego plecami plasują się takie ekipy jak Lech Poznań, Raków Częstochowa czy Legia Warszawa,...
Piłka nożna to jeden z popularniejszych sportów w Polsce. Wszystko dlatego, że na meczach jest doskonała atmosfera, a rozgrywki piłkarskie same w sobie są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Wiosenny sezon Wielkopolsko Lubuskich Lig Piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Reissa dobiegł końca. Idealnym podsumowaniem był wielki finał rozegrany na trawiastych boiskach w Dolsku w sobotę 25 czerwca w kategorii orlik oraz młodzik. Turniej odbył się pod honorowym&nb...
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał aktualizacji terminarzy wynikającej z konieczności zawieszenia rozgrywek wskutek obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną.
 Krzysztof Matoga został wybrany MVP turnieju podczas sobotnich zmagań w Arena Dębiec.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podejmie decyzje o losie rozgrywek w sezonie 2019/2020 do 11 maja.