fbpx

Zajęcia sportowe w Obornikach dla dzieci w okresie ferii

Lodowisko czynne w ferie

W związku z rozoczętymi feriami dla dzieci szkolnych Obornickie Centrum Sportu przygotowało kilka atrakcji.

Już od poniedziałku rozpoczynają się ferie dla wszystkich uczniów Wielkopolski. Podobnie jak w latach poprzednich Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich uczniów naszej gminy do korzystania z lodowiska. W trakcie wakacji zimowych wstęp na lodowisko w godzinach dopołudniowych dla uczniów gminy Oborniki jest bezpłatny. Należy pamiętać jednak o legitymacji. Dla tych, którzy nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach odbędą się nieodpłatne lekcje nauki pod okiem instruktora. Zajęcia odbędą się w sobotę 4 lutego o godzinie 10.30 i 13.00. Zapisy prowadzone są na lodowisku lub pod numerem telefonu 697 907 738.

Tradycyjnie już w ferie odbędzie się także turniej piłkarski Wakacje Zimowe z Piłką. Drużyny pod opieką osoby dorosłej mogą uczestniczyć w turnieju, który odbędzie się w hali przy ul. Obrzyckiej.

W niedzielę 5 lutego rozpoczną się również rozgrywki w ramach Szachowego Grand Prix Obornik. Do turnieju można zgłaszać się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej OCS. 


Wszystkie dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z karate zaprasza na swoje zajęcia trener Tomasz Wosicki w ramach Zimowej Akademii Karate. Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 2 lutego w godzinach 10.00-11.00 dzieci, 11.00-12.00 młodzież i starsi. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 503 160 127.