Przejdź do głównej treści

Michał Leśniak i Justyna Olejniczak zwycięzcami 3. edycji Rogozińskiego Półmaratonu (foto)

| Łukasz | Biegi

Marek Lesniak i Justyna Olejniczak zwyciezcami 3. edycji Rogozinskiego Polmaratonu

Michał Leśniak wygrał 3. Rogoziński Półmaraton, który odbył się w sobotnie południe w Rogoźnie. Wśród kobiet najlepsza była Justyna Olejniczak.

Sobotnim zawodom sprzyjała pogoda. Ciepła i słoneczna aura przyciągnęła na start ponad 400 zawodników z całego kraju. Bieg ukończyło 426.

Najlepszy czas uzyskał Michał Leśniak - 1:17:33. Zanim finiszował Robert Gehrke (1:20:47), a najniższy stopień podium przypadł Marcinowi Kapeli (1:21:21).

Najszybszą kobietą była Justyna Olejniczak, która ponad 21km przebiegła w czasie 1:30:50. Kolejne miejsca zajęły: Monika Grabarczyk (1:35:06) i Dorota Lutomska (1:35:30).Pełną klasyfikację 3. Rogozińskiego Półmaratonu można znaleźć na stronie DATASPORT-kliknij.

Na relacje foto i video zapraszamy w niedzielę!

8 listopada odbędzie się 10 edycja Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. Ruszyły już zapisy na tej wyjątkowy bieg.
11 listopada 2025 roku najmłodsi mieszkańcy Obornik i okolic rozpoczną sportowe świętowanie Dnia Niepodległości. Tradycyjnie na obornickim Rynku odbędą się Biegi Dzieci i Młodzieży, które towarzyszą głównym zmaganiom biegaczy i nordic walkerów.
Janek Pawlik wywalczył złoty medal podczas finału Czwartków Lekkoatletycznych. Zawodnik Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego był najszybszy na trasie 1000 metrów.
Sebastian Nowicki zajął 4. miejsce podczas sobotnich Mistrzostw Polski na dystansie 10.000 metrów. Zawody odbyły się na obiekcie Skry Warszawa.
W Nowołoskońcu odbędzie się bieg charytatywny. Jego uczestnicy pomogą Wiktorii Rembacz w walce o zdrowie. 
Centrum Rekreacji i Sportu Oborniki zaprasza na „BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO”. 
Już w sobotę XVI edycja Chrustowskiego Biegu Zimowego.