Rogoziński Półmaraton Przemysła ll - Biegi dziecięce

| Łukasz | Biegi

Głównemu biegowi Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll towarzyszą biegi dziecięce i młodzieżowe.

Organizatorzy rogozińskiego biegu nie zapominają także o młodych sympatykach biegania. Sa więc przygotowane trasy dla przedszkolaków, ale także dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dokładny harmonogram tej części sobotniej imprezy przedstawia się następująco:

– 10:35 start biegów kategorii klas I-II SP chłopcy
– 10:45 start biegu przedszkolaków dziewczynki (dzieci do lat 4 biegną z rodzicami)
– 10:55 start biegu przedszkolaków chłopcy (dzieci do lat 4 biegną z rodzicami)
– 11:10 ceremonia wręczania pucharów i medali po odbytych biegach
– 11:30 Oficjalne zakończenie

PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m

Sebastian Nowicki wystartował w PZLA Mistrzostwach Polski w biegu na 10 000m.

Steel Run Rogoźno 2024 - Biegi Charytatywne

Ponownie zapraszamy na imprezę sportową Steel Run Rogoźno 2024 - Biegi Charytatywne, która odbędzie się 17 marca 2024. Elektroniczne zapisy zostały już zakończone, można jednak zapisać się na biegi dziecięce oraz biegi na 10 i 5 km w dniu zawodów.

XV Chrustowski Bieg Zimowy odbył się w trudnych warunkach (foto, film)

Uczestnicy XV Chrustowskiego Biegu Zimowego byli zadowoleni z poziomu organizacji imprezy. Narzekali jednak na pogodę.

Dorota Lutomska i Maciej Soloch najszybsi w Chrustowie (film)

Dorota Lutomska wśród kobiet, a Maciej Soloch wśród panów byli najszybsi w XV Chrustowskim Biegu Zimowym.

Chrustowo. W sobotę pobiegną ponad 10 km

W sobotę w Chrustowie pobiegną już po raz 15. O 11 wystartuje Chrustowski Bieg Zimowy.

Kolejny brązowy medal dla Sebastiana Nowickiego!

Sebastian Nowicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W Drzonkowie odbył się bieg przełajowy na 9 km.

Podsumowanie XIV Biegu Niepodległości 2023 w Obornikach

XIV Bieg Niepodległości w Obornikach ponownie przyciągnął sporą ilość amatorów biegania i osób, które poprzez udział w tym wydarzeniu manifestowały swój patriotyzm. W tym roku na linii startu stanęło 675 biegaczy. Bieg na 5 km ukończyło 396 osób, dystans 10 km pokonało 289 osób.