TSA ... po prostu TSA

TSA ...  po prostu TSADzisiejszy (03.04.2014) koncert TSA w Obornickim Ośrodku Kultury był fenomenalnym spojrzeniem w przeszłość wielu koneserów muzyki rockowej. Polski zespół Tajne Stowarzyszenie Abstynentów  jest też według wielu uważany za prekursorów polskiego mocnego rocka. Tak, a dla wielu to po prostu TSA, czysta poezja polskiego rocka.

Na koncercie zjawiło się przede wszystkim pokolenie 40 latków, w czasie ich młodzieńczych lat TSA przeżywało swój punkt szczytowy kariery muzycznej. Dojrzali faceci (nadal MŁODZI!!), często już z brzuszkami usłyszeli dziś melodie z lat swojego młodzieńczego buntu.

TSA to nie była tylko muzyka, takie to były czasy, że słowo wolność kojarzyło się nie tylko z polityką a np. z wolnością słowa, wolnością wypowiadania, wolnością bycia innym. Melodyjne rockowe mocne uderzenie TSA dla wielu było i jest bardzo ważne w życiu.

Teraz Ci młodzieńcy przyprowadzili na koncert TSA swoje dzieci...

Dobra muzyka zawsze się obroni i nie potrzebuje dodatkowych adwokatów. Na koncercie zjawiło się sporo  młodzieży, która mimo ogromnej różnicy świadomości muzycznej równie emocjonalnie uczestniczyła w koncercie.

Pod sceną grupka osób od czasu do czasu tańczyła „pogo”, kręciła włosami ale przede wszystkim wyrażała satysfakcję płynącą ze słuchanej muzyki poprzez dynamiczne ruchy rękoma i śpiewanie wraz z wokalistą Markiem Piekarczykiem.

Czujemy niedosyt i liczymy na szybki powrót TSA do Obornik, a może do Rogoźna …

 

Pracujemy nad filmikiem z koncertu z OOK, są problemy techniczne, dlatego posluchajcie TSA z innego kocertu:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież