Skip to main content

Bartek Tecław powraca z nowym singlem "Mała Drama" - połączenie tanecznych rytmów z klimatem latino

| nadesłane do eobornik | Muzyka

Po rocznej przerwie Bartek Tecław, utalentowany wokalista muzyki tanecznej, zaskakuje swoich fanów nowym utworem pt. "Mała Drama". Tym razem artysta eksperymentuje ze stylem latino, wnosząc świeży i energetyczny akcent do swojej dotychczasowej twórczości.

Tekst utworu "Mała Drama" opowiada o relacjach międzyludzkich i poszukiwaniu tej jednej, idealnej miłości. Refren przemyślanie wyraża postawę artysty wobec toksycznych związków, podkreślając, że warto czekać na tę jedyną osobę, dla której serce można oddać bez wahania.

"Mała Drama" to pełna pasji kompozycja, która z pewnością zdobędzie serca słuchaczy swoim zróżnicowanym brzmieniem i przejmującym przekazem. Bartek Tecław, znany ze swojej wszechstronności artystycznej, udowadnia, że potrafi zaskakiwać i rozwijać swoje muzyczne horyzonty.

W klipie obok Bartka Tecława występują znane postacie sceny muzycznej i rozrywkowej: Gabriela Mikołajczuk, Sebastian Kowalczyk oraz Łukasz Paciorek.

Zapraszamy do odsłuchania "Mała Drama" i do śledzenia dalszych poczynań Bartka Tecława, który obiecuje jeszcze więcej niespodzianek w przyszłości.

źródło: best-mgmt.pl