Wraca nadzieja. Musisz to mieć.

Edyta Bartosiewicz - Renovatio (okładka płyty)

Na rynku muzycznym zrobiło się dziwnie. Popularność zdobywają produkty przemysłu rozrywkowego - wystylizowane panny, które oprócz przeciętnych umiejętności wokalnych nie reprezentują sobą nic, albo zwiewni, malowniczo potargani i zamyśleni chłopcy, swoje proste jękliwe piosenki lokujący w hipsterskim mainstreamie. A tu nagle - ŁUPS!

Płyta:
- z prawdziwą muzyką, wymyśloną od A do Z,
- z naprawdę wartościowymi, mądrymi tekstami,
- z pięknie i starannie (a przede wszystkim - z SERCEM) zagranymi i zaśpiewanymi piosenkami,
- przemyślana, konsekwentna, piękna.


Jak za starych dobrych czasów, kiedy przyzwyczajeni byliśmy do tego, że przed ARTYSTĄ klękamy, a nie - że rzemieślnikowi mówimy "no fajnie, fajnie".

Edyta Bartosiewicz jest ARTYSTKĄ.
I kłaniam się jej bardzo nisko.
Bo nagrała piękną płytę.

I przywróciła mi nadzieję, że we współczesnej muzyce można znaleźć coś wartościowego.

Cieszę się, że ten comeback okazał się udany.Edyto, dziękuję.

PS. Kupcie tę płytę. Takich twórców należy doceniać i głosować na nich własnym portfelem.

źródło: http://paluszkiewicz.blogspot.com

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież