Obornicki Ośrodek Kultury może zostać zamknięty!

Obornicki Osrodek kutury moze zostac zamkniety

Nad Obornickim Ośrodkiem Kultury pojawiły się czarne chmury. Może bowiem zostać zamknięty!

Stan techniczny obiektu przy ul. Armii Poznań jest wszystkim doskonale znany. Upływający czas nie poprawia tej sytuacji. Uświadomili to dobitnie obornickim władzom strażacy. Podczas kontroli sprawdzającej zabezpieczenia budynku pod kątem przeciwpożarowym wykryli wiele uchybień. Z sali OOK muszą zostać usunięte elementy łatwopalne, a tych tam nie brakuje.

Na dostosowanie się do wszystkich zaleceń pokontrolnych OOK ma czas do marca. Jeśli to nie zostanie wykonane straż zarządzi zamknięcie obiektu. Dla Gminy to jednak spory problem finansowy. Na dostosowanie OOK do obecnych norm p.-poż. może nie wystarczyć 100tys. zł. Będzie zapewne trzeba znaleźć środki na to w nowym roku budżetowym. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież