Naucz się gry na ukulele

Naucz sie gry na ukulele

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza do nauki gry na ukulele.

Ukulele to instrument muzyczny najczęściej podobny do gitary. Zwykle posiada 4 struny. Słowo "ukulele" wywodzi się z języka hawajskiego, ale samo pochodzenie nazwy nie jest jednoznaczne. Najczęściej nazewnictwo tłumaczy się połączeniem dwoch słów: uku - pchła i lele - skacze. Na tym instrumencie gra m.in. Paul McCartney.

Na kurs nauki podstw gry na ukulele można zapisywać się w OOK telefonicznie (605-600-94) lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Komentarze  

#1 emil 2017-10-02 09:31
Od dawna chodzi za mną gra na ukulele. Zamówiłem sobie takie niedrogo na megascena.pl i jak tylko dojdzie, zapisuję się na lekcje. Znajomy mówił, że to dosyć proste i szybko ogarnę temat.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież