Trwają dożynki w Tłukawach

trwaja dozynki w Tlukawach

Od godzin południowych trwają dożynki gminne w Tłukawach.

Już na niewielu polach stoją zboża. W wielu sołectwach organizowane są dożynki. Za nami m.in. święta planów w Lipie, Bąblińcu, czy Parkowie. W niedzielne popołudnie dożynki odbywają się w Tłukawach. Jest to gminne święto plonów w gminie Ryczywół. Przed nami pozostały jeszcze koncerty. 

tlukawy bt

 

 

Komentarze  

+1 #2 Daniel 2017-09-02 19:47
Wszystko byłoby ok. gdy by nie to plugawe disco z pola!!!!!!!
Cytować
-2 #1 Misia 2017-08-27 21:33
Super impreza.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież