Zobacz projekt Obornickiego Ośrodka Kultury!

Zobacz projekt Obornickiego Osrodka Kultury

Obornicki Ośrodek Kultury wkrótce zyska nowe oblicze. Zobacz jak będzie wyglądał OOK po rozbudowie.

Gmina Oborniki finalizuje sprawy związane z pozyskaniem finansowania. Niebawem powinniśmy poznać harmonogram prac związanych z tą tak bardzo oczekiwaną inwestycją w Obornikach. 

Przypominamy, że ostatecznie powstaną 2 dodatkowe budynki. Pierwszy z nich będzie pełnił funkcję wystawową z kasami oraz z specjalistycznymi salami. Z niej będzie można przejść do 3 obiektów. Jeden z nich to obecna sala, która przejdzie renowację. Pod jej sceną znajdzie się kawiarenka. Tym trzecim pomieszczeniem będzie sala kinowa, do której będzie można dotrzeć łącznikiem. Znajdzie się ona w nowym budynku tuż przed amfiteatrem.

Jak oceniacie projekt?

Komentarze  

#5 robir2 2017-08-16 12:57
A moim zdaniem pasuje. Przecież do tej szopy starej to tylko stara szopa będzie pasować. Chcecie taką ? ze skośnym dachem i z cegiełki ? Kompletnie nie funkcjonalną z poddaszem nieużytkowym na które wydać kupę kasy a tylko ogrzewać trzeba będzie ? Nie lepiej mieć coś funkcjonalnego bardziej przystającego do naszych czasów a nie do XIX w?
Cytować
#4 Wojciech 2017-08-16 10:30
Projekt jest w fazie koncepcji i na obecnym etapie chętnie rozpatrzymy wszelkie sugestie mieszkańców :) Nam również zależy na stworzeniu funkcjonalnego i ładnego obiektu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku (@matyjaritter) , żeby podzielić się opinią i być na bieżąco z tym projektem. Albo chociaż zobaczyć wizualizacje w odpowiedniej jakości, a nie tylko ich parkietowe zdjęcia.
Cytować
#3 Kórczak 2017-08-04 14:42
Szkoda,że za piękne to nie jest,ale może funkcjonalne i dlatego warte budowy. Wszyscy są już zmęczeni telenowelą pt. OOK i jego rozbudOWA, więc pewnie to pudełko przejdzie.
Cytować
+3 #2 Paweł 2017-08-04 01:25
Moim zdaniem nowy budynek nijak nie pasuje do starego jak taki przylep. Może lepiej jakiś klasyczny projekt? No i szkoda tego "lasku" bo jeśli ma powstać sala kinowa to będzie trzeba go wyciąć a jest tam taki fajny klimat.
Cytować
#1 merinos 2017-08-02 22:01
no mnie to nie satysfakcjonuje . tylko, ze z drugiej strony to i tak bedzie skok o lata od tego co mamy. z tego tytułu biore to. tylko juz robcie cos z tym!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież