Kolejny, bardzo dobry występ w Rewalu.

Uczestnicy Sobotnich Warsztatów Wokalnych prowadzonych przez Mariana Żurowskiego a działających przy Obornickim Ośrodku Kultury rok rocznie występują w Rewalu na tradycyjnych Zjazdach Sybiraków - Pawłodarczyków.

 

Hymn Sybiraków czy „Czerwone maki na Monte Cassino” zaśpiewane na uroczystym otwarciu tegorocznego XIX zjazdu  wycisnęły nie jedną łzę, natomiast  wieczorny ponad godzinny koncert utrzymany w konwencji rozrywkowej został nagrodzony gromkimi brawami.  W tym koncercie młodzi wokaliści mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności śpiewając solo. Usłyszeliśmy między innymi takie utwory z dorobku polskiej muzyki rozrywkowej jak: „Zacznij od Bacha z repertuaru zmarłego nie dawno Zbigniewa Wodeckiego czy „Być kobietą” – piosenkę Alicji Majewskiej. Następnego dnia młodzież zaprezentowała się na uroczystej mszy świętej odprawianej pod repliką krzyża z Giewontu w Pustkowiu.

W dniach 16-18 czerwca br. w Rewalu wystąpili: Martyna Kubiak, Maria Bukowska, Aleksandra Leśnicka, Kinga Kuczek, Olimpia Laube, Marcin Bunalski i Daniel Dobiegała.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież