Oborniccy Fanatycy zagrali dla Emilki

Oborniccy Fanatycy zagrali dla Emilki

W sobotę 11 marca w hali OCS w Obornikach rozegrano charytatywny turniej, którego celem była zbiórka pieniędzy dla potrzebującej Emilki. Organizatorem byli Oborniccy Fanatycy.

 

To jest to już kolejna edycja, w której Oborniccy Fanatycy pomagają potrzebującym. W zeszłym roku graliśmy dla małej Roksanki i Toli, które potrzebowały wsparcia, w tym roku postanowiliśmy, że zebrane fundusze podczas turnieju przekażemy małej mieszkance z terenu gminy Oborniki a dokładnie z Ocieszyna. W turnieju wystąpiło 10 drużyn: oprócz gospodarzy czyli drużyny Obornickich Fanatyków zagrali także kibole zrzeszeni w FC Mosina, Strażacy oraz przedstawiciele obornickich firm: Remo, Mixbud, DPM, CEDC Bols, Auto Myjnia Błysk, Husaria oraz Przyjaciele Emilki.

Z kronikarskiego punktu widzenia odnotować musimy, że turniej wygrała drużyna Remo, która w finale pokonała drużynę CEDC.

Podczas turnieju panowała istnie rodzinna atmosfera, wypełniona po brzegi hala tętniła życiem a wszystko dzięki naszym partnerom, którzy przyczynili się zapewnienia wielu atrakcji: Animacjedladzieci.pl z Natalią Trojanowicz na czele przygotowały strefę dziecka, sieć salonów optycznych Dr Marchewka przygotowały strefę bezpłatnego badania wzroku, która także cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród oborniczan, Akademia Reissa przygotowała tor przeszkód dla dzieci, które tego dnia mogły też uczestniczyć w zabawach sportowych.Dzięki wsparciu Burmistrza Obornik Tomasza Szramy, który objął patronat honorowy, mogliśmy posilić się wypiekami od Dziewczyny i Słodycze a także grochówką z Zajazdu Dziupla.

Na trybunach przedstawiciele kibiców przy współudziale wolontariuszy ze Stowarzyszenia Ludzki Gest dokonywali zbiórki pieniędzy. Dzięki dobroci obornickich restauratorów czy firm rozlosowano takie nagrody jak: drukarki, nawigacje samochodową, vouchery do wykrzystania w obornickich restauracjach, sprzęt audio, przelot motolotnia, karnety na siłownie, zabawki. Największy udział w zbiórce miała licytacja koszulek z podpisami zawodników Lecha Poznań, które ufundował Ludowy Bank Spółdzielczy oraz sklep Lecha Poznań.

Nie lada atrakcją był też występ najmłodszej grupy tanecznej z grupy Cat Clan Ilony Tadli-Ratajczak, która od samego początku wspomaga swoimi występami obornickie turnieje charytatywne.

Wszystkie te działania przyczyniły się do tego, że podczas sobotniego turnieju udało zebrać kwotę prawie 24 tys złotych!

Wszystkim tym, którzy choć w najdobniejszym stopniu przyczynili się do organizacji turnieju i do zebrania tej kwoty zacytujemy słowa Michała Stachowiaka (Prezes OF): Tak zwykle, po prostu, dziękuję. 

My też dziękujemy w imieniu Emilki!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież