Obornicka młodzież śpiewa dla Sybiraków

syberia1

 

Stało się już tradycją, że młodzi wokaliści z Obornik śpiewają na dorocznych zjazdach Sybiraków z klubu Pawłodarczyka organizowanych w Rewalu.

Młodzi ludzie, uczniowie gimnazjów i szkół średnich z Obornik uczestniczący w Sobotnich Warsztatach Wokalnych prowadzonych przez Pana Mariana Żurowskiego a odbywających się w Obornickim Ośrodku Kultury, są zapraszani na kolejne zjazdy, a ich występy są wysoko oceniane przez uczestników zjazdów.

Hymn Sybiraków czy „Czerwone maki na Monte Cassino” zaśpiewane na uroczystym otwarciu wyciskają nie jedną łzę, a wieczorny program w konwencji rozrywkowej zawsze zostaje przyjęty gromkimi brawami.

W dniach 18 i 19 czerwca, na tegorocznym zjeździe wystąpili Daniel Dobiegała, Marcin Bunalski, Maria Bukowska, Aleksandra Leśnicka, Martyna Kubiak i Julianna Stachowiak. Gościnnie z obornicką młodzieżą wystąpił uczestnik zjazdu Edward Daszkiewicz.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież