Dziś Dzień Matki

Dzien matki

26 maja obchodzony jest Dzień Matki. Święto ma swoje początki w starożytnej Grecji, ale i także w Rzymie.

Dzieisjesza święto obchodzone corocznie jako wyraz szacunku dla wszystkich matek. W Polsce obchodzone jest 26 maja, ale w innych krajach dzień ten wypada w różnych miesiącach, np. w Gruzji to 3 marca,  w USA druga niedziela maja, a w Indonezji 22 grudnia.

Z okazji dzisiejszego święta wszystkim matkom składamy najserdeczniejsze życzenia. Aby każdego dnia gościł na Waszych twarzach uśmiech, a dzieci przynosiły Wam tylko powody do radości.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież