Gwiezdne Wojny w Rogoźnie

gwiezdne wojny w rogoznie

Muzeum regionalne w Rogoźnie zaprasza na wystawe poświęconą Gwiezdnym Wojnom.

Dzięki uprzejmości Muzeum Dwóch Imperium w Witaszycach możemy zobaczyć w Rogoźnie wystawę poswięconą kultowemu filmowi. Pierwsze osoby mogły zobaczyć ją w sobote 2 kwietnia.

Eksponaty pozostaną w naszym powiecie do 17 czerwca. Można je oglądać od wtorku do soboty w godzinach 08:00-16:00, a w niedzielę od 11:00 do 16:00. Ceny biletów wynoszą 4 złote (ulgowe 2 złote).

Komentarze  

+1 #1 Edyta 2016-04-04 00:37
Chyba Gwiezdnym Wojnom.....
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież