„Damą być”

aa mm

To tytuł znanej piosenki z repertuaru Maryli Rodowicz ale również motto koncertu który odbył się 22 listopada w sali kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury.

Gwiazdą tego koncertu a właściwie recitalu była Jagoda Borowiak, członkini zespołu „Tacy Sami” działającego przy stowarzyszeniu „Przyjaciel”. Do swojego programu Jagoda zaprosiła swoją siostrę Małgorzatę Borowiak, Paulinę Olejniczak, Zuzannę  Rysterny, Faustynę  Zydorczak, Mateusza  Andryszaka, Annę Wólczyńską oraz Łukasza Bóla.

W wykonaniu gości i gospodyni usłyszeliśmy wiele znanych polskich piosenek. Wymieńmy kilka:  „O mnie się nie martw” z repertuaru Katarzyny Sobczyk, „Tyle wdzięku” piosenka wylansowana przez  Danutę Rinn, „Być kobietą” utwór śpiewany przez Alicję Majewską, „W moim magicznym domu” przebój Hanny Banaszak czy „Ballada wagonowa” hit Maryli Rodowicz i wiele innych.

Całość zgrabnie słowem związał i żartem przyprawił Lech Faron.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież