OOK Kolejny koncert operetkowy.

IMG 4174mm

 

„Fale Dunaju” to tytuł kolejnego spotkania z wiecznie żywą i lubianą muzyką operetkową. Koncert w wykonaniu artystów scen poznańskich, Agnieszki Wawrzyniak, Anny Bajerskiej-Witczak, Jarosława Patyckiego oraz Bartosza Kuczyka odbył się 23 listopada tradycyjnie w Sali Obornickiego Ośrodka Kultury. Koncert prowadził Bartosz Kuczyk.

W programie znalazły się między innymi:

  • „Zejdź do gondoli” Johanna Straussa – pieśń z opery komicznej   „Noc w Wenecji”
  • „W ogródku szalona muzyka” Oskara Straussa – aria z operetki „Czar Walca”
  • „Wiedeń miasto moich marzeń” Rudolfa Sieczyńskiego – pieśń uznana za klasykę
  • „Ktoś mnie wybierze wśród innych miliona” Franciszka Lehara aria z operetki „Carewicz”
  • „Miłość to niebo na ziemi” Franciszka Lehara – walc z operetki „Paganini”

Był  to już czterdziesty piąty wieczór operetkowy a mimo to ten gatunek muzyki cieszy się wśród oborniczan nie słabnącym zainteresowaniem. Pomysłodawcą oraz niestrudzonym organizatorem  tych koncertów jest Pani Aleksandra Kamińska.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież