Trwa kwesta na cmentarzach

Oborniccy Fanatycy pamietaja o powstancach

Kibole Lecha Poznań kwestują na cmentarzach. Zebrane środki przeznaczone zostaną na odnowę mogił powstańców wielkopolskich.

1 listopada odwiedzamy groby naszych najbliższych. To także doskonała okazja do wspomnień o tych, którzy walczyli o wolną Polskę. Od kilku lat już o pamięć poległych walczą m.in. kibole Lecha Poznań. Do zbiórki funduszy na remont pomników powstańczych włączyli się Oborniccy Fanatycy, którzy w dniach 31 października oraz 1 listopada wyposażeni w odpowiednie identyfikatory przeprowadzają kwestę na dwóch cmentarzach obornickich (Cmentarz Parafialny w Obornikach oraz Cmentarz w Objezierzu).

Zbiórka datków odbywa się za aprobatą oraz wstawiennictwem administratorów cmentarzy. Serdecznie zachęcamy Państwa do włączenia się w powyższą akcję.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież