Koncert zespołu „ 2TM2,3” w Obornikach.

IMG 1357m

Zespół został założony w 1996 roku. Inicjatorami i założycielami zespołu są muzycy polskiej sceny alternatywnej  m.in. Robert Friedrich, Tomek Budzyński, Darek Malejonek, Marcin Pospieszalski i inni. Teksty swoich utworów opierają właściwie wyłącznie na Biblii. Często używają strof  w języku hebrajskim i aramejskim. Swoją popularność zawdzięczają  płytom „Przyjdź”, „Pascha 2000”, „Amen” czy „888”. Muzycy prezentują całe bogactwo osobowości i talentów. Prezentują utwory z gatunku folk poprzez ciężkiego rocka  aż po punk i reggae.

Akustyczna odsłona zespoły to koncert pełen skupienia, refleksji, pełen słowa dający wrażenie mistycznej pielgrzymki po Ziemi Świętej. Z takim projektem zespół wystąpił dnia 16 października 2015 roku w Kościele p.w. św. Józefa w Obornikach promując najnowszą swoją płytę „ Źródło”. Płyta ukazała się 21 marca tego roku. Jednym z najbardziej znanych utworów pochodzącym właśnie z tej płyty jest utwór p.t. „ELI  ELI  LAMA SABACHTANI”. Utwór gościł na listach przebojów programu III P.R.

Bogate brzmienie zespołu, profesjonalizm oraz kilkanaście używanych instrumentów sprawiło że koncert był jedyny i nie powtarzalny.  Słowem wiążącym prezentowane utwory opatrzyli członkowie zespołu Tomasz Budzyński oraz Dariusz Malejonek. Ponadto wystąpili: Angelika Korszyńska-Górny, Robert Friedrich, Robert Drężek, Krzysztof Kmiecik, Mariusz Puchłowski, Kacper Rynek, Beata Polak, Karol Nowacki i Noemi Górny.

Był to kolejny mocny punkt obchodzonych w Obornikach „ Dni Kultury Chrześcijańskiej”.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież