Kolejne wyróżnienie dla filmu CAGE 44

Kolejne ogromne wyróżnienie dla filmu rogozińskiej grypy filmowej H2O. Tym razem dobre informacje dotarły do nas z za oceanu.

Film Klatka 44 (CAGE 44) to jedyny polski film w finale Festiwalu Filmowego CALGARY HORROR CON 2015 w Calgary - Kanada. Polski film w całości zrealizowany został przed dwie osoby: Wiesława Zielińskiego i Dianę Jachimowicz.

To ogromny sukces ponieważ nasz film opatrzony numerem 1305 , brał udział w selekcji kilku tysięcy filmów z całego świata – podsumowuje  Wiesław Zieliński - Film zdobył już kilka prestiżowych nagród m.in. Złoty Medal Światowej Federacji Kina Niezależnego UNICA na Międzynarodowym Festiwalu w Maribor na Słowenii oraz Nagrodę Specjalną Jury na tym festiwalu. Ponadto Nagrodę Główną Stowarzyszenia Inteligencji Twórczej na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Niekonwencjonalnych WAPFIN w Wałbrzychu. Dzięki uprzejmości dyrektora Roberta Kornobisa film w części zrealizowany został w zacnych murach rogozińskiego Liceum Ogólnokształcącego.

Ogromne brawa dla rogozińskich twórców za kolejny sukces i dalszej wytrwałości w realizacji planów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież