Alibi do wynajęcia zamiast Ust Angeliny

mm IMG 4404

W dniu w którym w Obornickim Ośrodku Kultury miał być wystawiony spektakl ,,Usta Angeliny” jedna z aktorek Agnieszka Różańska złamała nogę. W tej sytuacji Marek Zgaiński szef ,,Mojego Teatru” zaproponował obornickiej publiczności spektakl ,,Alibi do wynajęcia”.

Spektakl o charakterze groteski przedstawia w zabawny sposób z założenia niekomfortową  sytuację z życia małżeńskiego. Bo nie wszyscy mają tak wyrozumiałych współmałżonków którzy, gdy wraca się do domu bladym świtem, nie zadają całego mnóstwa pytań w rodzaju dlaczego się nie odbierało telefonu, dlaczego się nie zadzwoniło, a tak w ogóle to gdzie się było i co się robiło, i z kim.

Większość, niestety, zmuszona jest na te pytania odpowiadać. Więc trzeba sobie wymyślić jakieś wytłumaczenia, bo czego jak czego ale prawdy powiedzieć nie można. Kto nie potrafi wymyślić wytłumaczenia  musi zatrudnić specjalistę od wymyślania różnych wymówek, wytłumaczeń i alibi. Sztuka inspiruje do samodzielnego wymyślania alibi. W prosty i zabawny sposób pokazuje, że w każdej  nawet najbardziej nieprawdopodobnej wymówce kryje się ziarenko prawdy.

Mimo tej niespodziewanej zmiany spektakl został dobrze przyjęty przez obornicką publiczność.

Autorem i reżyserem przedstawienia jest  Marek Zgaiński a wystąpili: Katarzyna Terlecka i Wiesław Krupa.

Było to kolejne wydarzenie kulturalne nawiązujące do obchodzonego kilka dni temu Międzynarodowego Dnia Teatru.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież