Soyka live w Obornikach (film)

soyka ook

Występ Stanisława Soyki w Obornikach zgodnie z oczekiwaniami stał się sporym wydarzeniem kulturalnym.

Koncert wywołał w publiczności sporo pozytywnej energii. Publiczność często włączała się wraz z wykonawcą do wspólnego śpiewania. Fani Soyki mogli usłyszeć wiele dobrze znanych utworów. Doskonały nastrój koncertu udzielił się również samemu Stanisławowi Soyce, który podsumował koncert oceniając go bardzo pozytywnie.

Jestem zachwycony publicznością w Obornikach, zwłaszcza muzykalnością publiczności, byłem zdziwiony. Dawno nie słyszałem takiego śpiewania – powiedział po koncercie artysta – komplementy dla Obornik – dodał Stanisław Soyka.

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z koncertu. Autorem filmu jest Antek Stachowiak, jest to jedna z jego pierwszych produkcji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież