Czytaj książki Sławomira Kopera

biblioteka Oborniki

21 listopada b.r. gościł w obornickiej Bibliotece Publicznej Sławomir Koper historyk, absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Sławomir Koper to autor między innymi: Tajemnic i sensacji świata antycznego, Śladami pierwszych Piastów, Spaceru po Lwowie, Kobiet władzy PRL czy Życia towarzyskiego elit PRL.

W trakcie autorskiego spotkania Sławomir Koper opowiedział o swojej twórczości, w swoich książkach autor stara się pokazać  historię ważnych osobistości w dziejach naszego kraju w życiu codziennym, nie unikając drażliwych tematów. Porusza tematy z reguły pomijane przez innych badaczy, a polityk czy artysta ukazany ,,w szlafroku i kapciach " zyskuje na autentyczności.

Zachęcamy do lektury!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież