Muzyczne Zaduszki w OOK

muzyczne zaduszki

Tradycyjnie w listopadzie w OOK odbywają się koncerty zaduszkowe, w czasie których wspominamy twórczość artystów, których nie ma już wśród nas, ,,Muzyczne Zaduszki" przypominają nam twórczość muzyków, tekściarzy, kompozytorów.

Trzecia edycja koncertu, która miała miejsce 8.11.2014,  poświęcona była autorce tekstów Agnieszce Osieckiej. Teksty Osieckiej śpiewają: Maryla Rodowicz, Edyta Geppert, Seweryn Krajewski, Jacek Zieliński i wielu, wielu innych.

W roku 2012-tym obornicki koncert ,,Muzyczne Zaduszki" poświęcony był wielu zmarłym artystom, w 2013-tym roku wspominaliśmy niezapomniane przeboje Krzysztofa Klenczona tragicznie zmarłego w 1981 roku.

Wspominkowy koncert cieszy się sporym zainteresowaniem. Sala kameralna OOK wypełniona była po brzegi. Publiczność miała okazję wysłuchać:  Magdaleny Frąszczak, Marty Kaniewskiej, Agaty Niedzielskiej, Dajany Runowskiej, Pauliny Walczak, Renaty Wrzeszcz, Patrycji Zenger, Weroniki Żwawiak, Lecha Farona, Marcina Samolczyka, Roberta Stachowiaka oraz zespół ,,Tacy Sami".

Miłą niespodzianką były pieczone jabłuszka i przepyszna ciasteczka. Koncert muzycznie przygotował niestrudzony Marcin Samolczyk, o stronę literacka zadbała Anna Jagodzińska, scenografię przygotowała Jadwiga Majchrzak a słodka niespodzianka była zasługą Emilii Narożyńskiej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież