Jarmark śródmiejski (foto)

Jarmark na ul. Piłsudskiego

W niedzielę 29. czerwca na ul. Piłsudskiego w Obornikach odbył się Jarmark Śródmiejski "Śladami Historii". Organizatorem jego był Urząd Miejski w Obornikach przy współpracy z Lokalną Grupą Działania Kraina Trzech Rzek. 

Uczestnicy kończącego obchody Dni Obornik Jarmarku mogli zobaczyć wczesnośredniowieczną wioskę. Wzdłuż ulicy ustawione były stoiska z rękodziełem. Była więc okazja do zakupów. Pomimo deszczu przez miasto przejechał barwny korowód zmotoryzowanych. Były ścigacze, skutery, enduro, quady oraz harley'e.  

Tegoroczny Jarmark był okazją do upamiętnienia 675. rocznicy pierwszej udokumentowanej wzmianki o Obornikach. Kolejne obchody święta miasta już za rok!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież