W Obornikach trwają przygotowania do wianków (film)

Przy Gołaszyńskiej trwają juz przygotowania do wianków

Już w sobotę 28 czerwca w Obornikach przy ul. Gołaszyńskiej zorganizowane zostaną wianki. Nad całością czuwa Prezes Obornickiego Stowarzyszenia Wodniackiego APLAGA Robert Filipiak.

Każdego roku wianki w Obornikach przyciągają coraz większą rzeszę ludzi. Bogaty program imprezy jest zapewne z jednym z czynników, który zachęca do przybycia nad Wartę. Nie jest też tajemnicą także, że organizatorom w ostatnich latach sprzyja pogoda. W tym roku także ma być ładnie. Temperatura wg dzisiejszej prognozy portalu Twojapogoda.pl ma wynieść w sobotę 28 stopni Celsjusza a niebo ma być tylko lekko zachmurzone. 

Przed nami wiele jeszcze pracy i czujemy na sobie presję czasu - mówił nam wczoraj Prezes Filipiak. Jest jeszcze wiele spraw, które należy dopiąć na ostatni guzik, ale wierzę, że zdążymy ze wszystkim na czas.

Na koniec jeszcze dodał: Wszyscy zapewne będą wyczekiwać na pokaz sztucznych ogni. Powiem krótko: będzie bombowy!

Od wczoraj wykaszany jest teren przy ul. Gołaszyńskiej. Powstanie tam też tymczasowy pomost. Kto nie zna jeszcze harmonogramu Dni Obornik zapraszamy tutaj.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież