Trwa II Regionalna Parafiada Dekanatu Obornickiego

Parafiada 2014 w Obornikach

W dniach 16-17 czerwca w Obornikach odbywać się będzie II Regionalna Parafiada Dekanatu Obornickiego. 

Zarówno w pierwszy dzień (szkoły podstawowe), jak i drugi (gimnazja) całość rozpocznie się Mszą Świętą o godz 8:00 w Kościele Św. Józefa Oblubieńca NMP w Obornikach.   Po zakończeniu nastąpi uroczysty przemarsz na Zespół boisk sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz  na pływalnię w Obornikach.Tam odbędą się zawody w trzech kategoriach:
-Stadion ( udział w  13 dyscyplinach sportowych)
-Teatr ( udział w trzech konkursach: konkurs piosenki pt.: „Piosenka moim życiem”, konkurs plastyczny – Św. Jan Paweł II i konkurs wiedzy o Obornikach)
-Świątynia ( udział w konkursie piosenki religijnej – Sacrosong i test z wiedzy o św. Janie Pawle II).

Serdecznie zapraszamy do udziału w imieniu ks. proboszcza Rafała Banaszaka oraz organizatorów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież