II Obornicki Zlot Fiata 126p za nami (foto)

II Zlot Fiata 126p w Obornikach

II Obornicki Zlot Fiata 126p przeszedł do historii. W miniony weekend do Obornik przyjechało aż 90 pojazdów tej marki.

W sobotę i niedzielę 7 i 8 czerwca oborniczanie na swoich ulicach mogli zauważyć drastyczny wzrost ilości poruszających się po nich maluchów. To wynik organizowanego po raz drugi w Obornikach zlotu sympatyków fiata 126p.

Szymon Grygorowicz, organizator imprezy, tym razem wybrał na miejsca swojej akcji następujące miejsca: park przy OOK, targowisko miejskie oraz park przy Zespole Szkół w Objezierzu. 

Miejsce, gdzie w każdy czwartek ma miejsce obornicki dzień targowy, przerodził się w sobote 7 czerwca w m.in. tor sprawnościowy. Uczestnicy Zlotu mieli bowiem możliwość sprawdzenia się w slalomie, mogli także przeciągać swoje auto na linie na czas, ale także chwalili się swoją wiedzą na temat motoryzacji. Część z właścicieli maluchów zaprezentowała także swoje umiejętności rajdowe.

Po tej części odbył się przejazd ulicami Obornik, po którym wszyscy udali się do pobliskiego Objezierza. Tam przygotowano krótki odcinek specjalny. Uczestnicy mogli także skosztować pysznej grochówki.

Po godz. 16:00 uczestnicy Zlotu przenieśli się do parku przy Obornickim Osrodku Kultury, gdzie odbywał się festyn pt. "Maluchy maluchom".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z II Zlotu w naszej galerii - zobacz tutaj.  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież