Zbierali pieniądze dla chorej Roksany (film)

Koncert dla Roksany w Ośrodku Kultury w RogoźnieW sobotę 22 marca w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbył się koncert charytatywny. Rogozińska Inicjatywa Kulturalna zbierała pieniądze na turnus rehabiltacyjny dla chorej Roksany.

Podczas koncertu na rogozińskiej scenie wystąpili: THATAZ, Suplement diety i M.o.s.s.a.d. Podczas akcji udało się zebrać 915zł, które pomogą zorganizować wyjazd dla małej mieszkanki Rogoźna.

Roksana cierpi na syndrom Draveta. Każdy kto chciałby jej pomóc prosimy o kontakt ze stowarzyszeniem RIK w Rogoźnie - kliknij tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z koncertu - kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież