Ostatni dzień konkursu - do wygrania TORSJE

Kilka dni temu ogłosiliśmy konkurs dla naszych fanów z Facebook.pl. Do wygrania jest książka Łukasza Zaranka “Torsje”.  Książka ta może być doskonałym prezentem pod choinkę.

Istnieje również możliwość zakupu książki i osobisty odbiór, bez konieczności przesyłania, co wydaje się być teraz ważne. Wracając do konkursu, pozostał ostatni dzień.

Jak zdobyć książkę?

Wystarczy udostępnić nasz wpis na Facebooku, teraz dokładamy jeszcze jeden wpis. Spośród osób, które udostępnią wpis dotyczący książki  “Torsje” rozlosujemy zwycięzcę konkursu. Jak już wcześniej wspominaliśmy będziemy prosili Łukasza Zaranka o indywidualną dedykację dla zwycięscy, a osoby z Rogoźna i okolic lub inne “zmotoryzowane” będą mogły otrzymać nagrodę z rąk własnych autora!

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie. Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/eoborniki

Wcześniejszy wpis dotyczący konkursu  i książki znajduje się tutaj --> http://www.eoborniki.pl/kultura-i-rozrywka/kultura/3836-torsje-kupuj-na-prezent-albo-wygraj-na-facebooku.html

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież