Klatka 44 grupy H2O na festiwalu EFHA 2013

Klatka 44 grupy H2O na festiwalu EFHA 2013Film krótkometrażowy "Klatka 44" wyprodukowany w 2012 roku przez Grupę H2O (Rogoźno), został zakwalifikowany do festiwalu Festiwalu Filmowego "EFHA 2013".

Film “Klatka” został zrealizowany w całości przez Wiesława Zielińskiego, w filmie występuje Diana Jachimowicz. W ubiegłym roku inny film pt. "Pióro" również w reżyserii Wiesława Zielińskiego uzyskał II nagrodę na tym festiwalu. W tym, filmie wystąpili Diana Jachimowicz, Justyna Jachtoma, Inna Melnyk (Woźniak), Joanna Zrobek.

Czekamy na wieści z tegorocznej edycji festiwalu i trzymamy kciuki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież