Wspomóż projekt Łukasza– zostań mecenasem sztuki

Wspomóż projekt Łukasza– zostań mecenasem sztukiProjekt pt. „Wydanie książki” zgłoszony przez Łukasza Zaranka został zakwalifikowany do akcji na portalu www.wspieramkulture.pl. Idea portalu opiera się na tzw. croudfundingu, czyli zbiórce społecznościowej.

Każdy, kto ma ochotę, może wpłacić dowolną kwotę na wybrany projekt jednocześnie gwarantując sobie zdobycie nagrody, jaka za daną kwotę przypada, można także wpłacić kwotę bez prezentu - „dla idei”.

W przypadku projektu naszego stałego korespondenta (LINK: http://wspieramkulture.pl/projekt/143-wydanie-ksiazki-pt-Torsje) za kwotę 30zł można zagwarantować sobie najnowszą powieść wraz z autografem, za wpłacenie na konto projektu 100zł nazwisko darczyńcy zostanie wymienione w książce w rubryce OD AUTORA, natomiast za wpłatę 1000zł logo, nazwisko lub jakikolwiek znak graficzny darczyńcy zostanie umieszczony na okładce książki.

Ważną informacją jest także to, że w przypadku nie uzbierania docelowej kwoty (2500zł) po zakończeniu akcji, pieniądze wracają na konto wpłacającego. Najnowsza powieść Łukasza A. Zaranka pod tytułem „Torsje” zostanie wydana przez warszawskie wydawnictwo WFW.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież