Głosujemy na blog Meme

Głosujemy na blog Meme, http://ksiazki-meme.blogspot.com/Tworzenie dobrego bloga to bardzo trudne zadanie. Zdobycie uznania internautów wcale nie jest prostym zadaniem, z tego powodu chcemy WAS prosić abyście zapoznali się z blogiem ksiazki-meme.blogspot.com

Blog tworzy Michalina Jusik, mieszkanka naszego Powiatu, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach. Prowadzi go od trzech lat, opisuje tam wrażenia po przeczytaniu rozmaitych książek od kryminału, przez sensacje, reportaże po romanse.

W blogowym świecie publikuje pod pseudonimem Meme. Początkowe refleksje nad przeczytanymi publikacjami, z czasem przerodziły się w opinie z prawdziwego zdarzenia, a blog stał się dla niej jednym z najważniejszych miejsc na ziemi. Michalina współpracuje nie tylko ze znanymi polskimi wydawnictwami czy portalami, ale również miała okazje opublikować swoje opowiadanie w zbiorze utworów czytelników bloga Pani Magdaleny Kordel, który wydano w grudniu 2012. Swoją pasją i miłością do pisania i czytania chciałaby zarazić nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim ludzi młodych, którzy raczej stronią od lektury.

Michalina po raz drugi postanowiła wystartować wraz ze swoim blogiem KSIAZKI-MEME w konkursie Blog Roku 2012 w kategorii Literackie i Kulturalne. Aby jej bloga mógł nie tylko zobaczyć, ale i ocenić juror, Michalina musi znaleźć się w pierwszej dziesiątce najlepszych w jej kategorii blogów spośród  ponad pięciuset swego rodzaju dzienników internetowych.

Jej bloga codziennie odwiedza kilkaset osób. Ty – Czytelniku – możesz być jedną z nich. W imieniu Michaliny zapraszamy do poznania jej pasji i tego, co wypełnia jej dni poza szkolną rutyną.

Każdy może również pomóc jej w spełnieniu marzenia o dziesiątce najlepszych blogów w Polsce. Jak to zrobić? Wystarczy wysłać SMSa o treści E00500 na numer 7122 (są to zera; nie wolno robić spacji, bo głos będzie nieważny; głosować mogą jedynie numery polskich operatorów; jeden numer = jeden głos; koszt smsa 1,23 zł).

Głosowanie zbliża się ku końcowi, a dziewczynie brakuje naprawdę niewiele, by osiągnąć ten niewątpliwy sukces. Jeszcze tylko do 31 stycznia, do momentu wybicia na zegarach godziny 12 w południe można oddawać głosy.

Pomóżmy Michalinie w dążeniu do marzeń! -> zobacz jej blog -> ksiazki-meme.blogspot.com

http://ksiazki-meme.blogspot.com/ Michalina Jusik - MEME

Komentarze  

+3 #1 Martin 2013-01-29 23:24
Mamy szansę wesprzeć zdolną dziewczynę, ja wysyłam SMS-a
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież