Verba Sacra (film)

Verba Sacra

Dni Kultury Chrześcijańskiej to czas wielkich wzruszeń dla osób uczestniczących w przedstawieniach, koncertach, mszach. 8 października w kościele pw. NMP Wniebowziętej odbyło się spotkanie Verba Sacra – Modlitwy Błogosławionego Jana Pawła II.

Modlitwy JPII czytała aktorka Katarzyna Łaniewska. Wykonanie Pani Katarzyny było tak czyste i autentyczne, że modlitwy Papieża zabrzmiały ze zdwojoną mocą. Bogactwo emocji, wiara w człowieka i ślepa miłość do Pana Boga, to wszystko można było usłyszeć w modlitwach: akt zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu, uwielbienie Trójcy Przenajświętszej za łaskę chrztu, dziękczynienie za Eucharystię, modlitwa za rodziny, za osoby konsekrowane, w intencji młodzieży i za ludzi głodujących, modlitwa przy Ścianie Płaczu.

Oprawę muzyczną spotkania zapewnił chór „Cantilena” wraz z Tomaszem Wyrzykowskim.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież