Wspomnienie tegorocznej Polskiej Akademii Gitary

Wspomnienie tegorocznej Polskiej Akademii GitaryTegoroczna edycja Polskiej Akademii Gitary dobiegła końca. Do spektakularnego widowiska w ramach tej imprezy należy zaliczyć happening gitarowy z udziałem ponad 300 instrumentalistów w Poznaniu, na Starym Rynku, który odbył się 26.08.12. Muzycy wspólnie zagrali przebój Bryana Adamsa "Summer of 69".

Jeden z blisko 60 koncertów odbywających się w ramach Polskiej Akademii Gitary miał miejsce w Obornikach w klimatycznym wnętrzu zabytkowego kościółka Św.Krzyża. Koncert w wykonaniu wirtuoza gitary klasycznej - Roberta Horny wysłuchało w skupieniu kilkunastu pasjonatów muzyki gitarowej. Jak się okazało doskonała technika gry i niepowtarzalna akustyka kościółka zaczarował wielu uczestników koncertu.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież