„WSZYSCY CHCĄ KOCHAĆ”

fot. OOKW niedzielę 22 kwietnia w Sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury odbył się XI Jubileuszowy Koncert Stowarzyszenia "Przyjaciel" pt. "Wszyscy Chcą Kochać". Koncert na stałe zagościł już w harmonogramie imprez w obornikach i wciąż przyciąga sporą liczbę gości. Impreza zaczęła się występem opiekuna zespołu Tacy Sami, Lecha Farona, prowadzącej koncert Sylwii Fiołek i Dyrektora Obornickiego Ośrodka Kultury Adama Krasickiego.

Scena gościła tego wieczoru wielu artystów, którzy dali wspaniały popis swoich umiejętności. Na scenie zaprezentowali się między innymi: Anna Wólczyńska, Paulina Olejniczak, Jagoda Borowiak, Małgorzata Borowiak, Elżbieta Kosicka – Kopeć, Fryderyka Warguła, Mikołaj Walkowiak i Łukasz Ból.

Publiczność miała okazję posłuchać spokojnych ballad oraz dobrze znanych wszystkim przebojów takich jak "Babę zesłał Bóg",„Bo lato rozpala”, „Supermenka” czy „Bądź moim natchnieniem”.
Podczas koncertu odbyła się aukcja charytatywna pod nazwana „licytacją dla niezmęczonych finansowo” z której środki stowarzyszenie chce przeznaczyć na organizacje turnusów, urządzeń rehibilitacyjnych oraz materiałów terapeutycznych. Licytowane były rozmaite cuda, podarowane specjalnie na aukcję. Chętni mogli wylicytować na przykład rzeźbę albo suknię wieczorową.

Wspaniałym zwieńczeniem wieczoru był występ zespołu Pulsar, który wykonał utwory Czerwonych Gitar porywając publiczność do tańca oraz wykonana przez zespół Tacy Sami i zaproszonych gości, już na sam koniec piosenka Marka Grechuty „Dni których nie znamy”, która była również podziękowaniem dla darczyńców i organizatorów.

 

red.eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież