Pójdź za mną. Testament Jana Pawła II

fot. UM RogoźnoW dniu 20 kwietnia 2012 r. Burmistrz Rogoźna wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rogoźnie zorganizowali dwie projekcje filmu "Pójdź za mną.
Testament Jana Pawła II"
.

Pierwsza z nich odbyła się o godz. 11:00 i skierowana była dla uczniów klas II i III gimnazjów z terenu gminy Rogoźno, a druga o godz. 18:00 dla wszystkich chętnych - po obu zakończonych projekcjach odbyło się spotkanie z reżyserem filmu Wandą Różycką-Zborowską.

Zgromadzenia na pierwszej projekcji uczniowie klas II i III gimnazjum byli bardzo pochłonięci filmem. Wydaje się to być bardzo dziwne ale jest to temat bardzo bliski wszystkim Polakom i potrafi urzec nawet rozbrykanych gimnazjalistów. Dodatkowo do uczestnictwa w projekcji namawiała ich przewodnicząca GKRPA Maria Stachowiak. Druga projekcja odbyła się popołudniu również w sali widowiskowej Rogozińskiego Centrum Kultury.

red. eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież