Spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem

fot. UM ObornikiKryminalny dreszczyk emocji można było poczuć 20 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Obornikach. Gościem biblioteki był Krzysztof Koziołek, młody, obiecujący autor powieści sensacyjnych i kryminalnych. Pisarz z wykształcenia politolog, z zawodu dziennikarz, okazał się bardzo sympatycznym i pełnym energii młodym człowiekiem.

Laureat Lubuskiej Nagrody Literackiej obecnie mieszka w Nowej Soli. Jego powieści wywołują dyskusję i duże emocje; tak jak powieść pt. "Święta tajemnica"

Pisarz chętnie opowiedział o sobie, o  tym jak pisze i skąd czerpie tematy. Tłumaczył zgromadzonym na spotkaniu uczniom LO i ZS w Obornikach, że pisarstwo, choć niełatwe, sprawia wiele satysfakcji.

Zdradził kilka tajników swojego warsztatu twórczego m.in. Jakie są fazy powstawania kryminału Kim jest Andrzej Sokół? Opowiedział też czym naprawdę jest kryminał.

Na zakończenie spotkania  można było kupić książki autora i otrzymać  autograf.

red.eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież