Wymysłowsko – Żukowskie warsztaty wielkanocne

fot. UM ObornikiW piątek, 30 marca mieszkanki Żukowa i Wymysłowa spotkały się w świetlicy wiejskiej, by wspólnie wykonać dekoracje wielkanocne.Pod okiem instruktorki Beaty Najdek, właścicieli Galerii „Graty u Beaty” uczestniczki poznały technikę zdobienia przedmiotów -  decoupage.

Polega ona na kilkakrotnym malowaniu zdobionego przedmiotu oraz oklejaniu go dekoracyjnymi motywami. Każda z pań wykonała pisankę, która podczas świąt będzie efektowną ozdobą domu.

Jednocześnie odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci z obu wsi, które poprowadziła sołtys Żukowa Małgorzata Najdek. Dzieci wykonały ozdoby do domu oraz palmę wielkanocną.

Zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy wrócili do domy z pięknymi ozdobami oraz głowami pełnymi pomysłów.

UM Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież