„W Krainie Uśmiechu”

fot. OOKKazimierz Kowalski to postać szczególna w polskim życiu muzycznym.Nie tylko świetny śpiewak-bas, lecz także znakomity organizator (wieloletni dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi) a może przede wszystkim zasłużony popularyzator muzyki operowej i operetkowej znany z anteny radia i telewizji. W miniony piątek wystąpił przed obornicką publicznością prowadząc koncert "W krainie uśmiechu".

Arie operowe i operetkowe śpiewali oprócz prowadzącego Małgorzata Kulińska, Mirosław Niewiadomski i Andrzej Niemirowicz. Na pianinie towarzyszyła im Ew Szpakowska. Oborniczanie po raz kolejny chętnie wysłuchali utworów ze "Strasznego Dworu", "Ptasznika z Tyrolu" czy "Barona Cygańskiego". Nie dali się również długo prosić, gdy artyści zachęcali ich do wspólnego śpiewu a nawet tańca ! Słowem: 90 minut spotkania ze sztuką muzyczną w doborowym wykonaniu i świetnej atmosferze.

 

źródło OOK

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież