Burmistrz Tomasz Szrama: Musi on być zburzony do fundamentów (film)

Burmistrz Tomasz Szrama zapowiada wyburzenie budynku Obornickiego Ośrodka Kultury.

Od roku trwają pracedury związane z PPP. Wiele lat trwały dyskusje na temat wyglądu ośrodka kultury, ale i jego lokalizacji. Wydaje się, że najważniejsze decyzje zapadły. Jednoznacznie określono lokalizację OOK, ale i też podjęto decyzję o przyszłości samego głównego budynku:

Ten dom kultury jest przeznaczony do zburzenia całkowitego - powiedział nam burmistrz Tomasz Szrama.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu wywiadu udzielonego przez Burmistrza Obornik dla portalu eoborniki.pl, który dotyczył OOK. Z niego można dowiedzieć m.in., gdzie będą odbywać się imprezy kulturalne, gdy zostanie rozebrany obecny budynek. Już niedługo opublikujemy kolejne części wywiadu z burmistrzem Szramą. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież